Everest EWR-521N2

Ürün Kodu: Everest EWR-521N2

TL
TL + KDV

Kablosuz-N ACCES POİNT

Ürün Detay

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; Aygıtı ile modeminizden aldığınız kablolu ve kablosuz sinyali kablolu ve kablosuz olarak kesintisiz veri aktarımı sağlar.Güçlü çipseti sayesinde 300Mbps bağlantı hızına ulaşabilir.Bununla beraber Windows, Linux ve MacOS gibi gelişmiş işletim sistemleri ile  uyumlu bir şekilde çalışıp bu işletim sistemlerini destekler. Wi-Fi Protect Setup özelliği sayesinde kablosuz ağınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; Wi-Fi ile yada ethernet ile modeminize bağlayıp kablolu yada kablosuz olarak internet dağıtımı yapabilirsiniz.Everest EWR-521N2 kablosuz internetinizi hem kablolu hem kablosuz olarak dağıtır. En yüksek kalitede ve kayıp olmadan internetinizi cihazlarınıza kablolu ve kablosuz olarak aktarmanın keyfine varın.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; 300 Mbps ile hızlı aktarımın tadını çıkartın. Everest EWR-521N2'nin üzerinde bulunan Led'li durum göstergeleri sayesinde veri akışında ki tüm gelişmeleri an ve an takip edebilirsiniz. Yeni nesil dizayn ve yapısı sayesinde her türlü ortama uyum sağlar ve göz zevkinize tam olarak hitap eder.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; 4 Adet LAN portu ile kablolu bağlantıdan vazgeçemeyenler için EWR-521N2, gecikmesiz konferans aramaları, HD video akışları ve online oyunlar gibi yüksek bant genişliği gerektiren uygulamalarda hızlı ve kesintisiz performans sunar.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; Kablolu ve kablosuz bağlantınızı hem kablolu hemde kablosuz olarak dağıtmanıza imkan tanır. Mesafenin uzun olduğu alanlarda modem ile aygıtınız arasında EWR-521N2'i konuşlandırarak 300Mbps hızında ve kaliteli bir internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; Çevresel etmenler sinyal kalitesini azaltır. Ana modem ile cihazlarınızın arasında tuğla, beton, ahşap gibi yapılar olduğunda EWR-521N2 gelen kablosuz ve kablolu sinyali yakalayıp hem kablolu hem kablosuz olarak daha uzak mesafelere daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde dağıtmanıza olanak tanır.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; Ergonomik tasarımı ve kullanışlı boyutları ile Everest EWR-521N2 ev, iş gibi alanlarda görsel olarak bütünlüğü bozmaz.kullanışlı boyutlarda kompakt ve şık olarak tasarlanmıştır.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; 5 Farklı çalışma moduna sahiptir. Çalışma modları olarak Wireless router, Access Point, Repeater, Router, Bridge kullanma imkanı sunmaktadır.

Everest EWR-521N2 Kablosuz-N WPS + WISP 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; Yeni nesil modem/router'lar WPA2 şifreleme kullanırken, daha eski cihazlarda WPA, WPS ve WEP şifrelemeler kullanılabilmektedir.EWR-521N2 sayesinde nereye giderseniz gidin, herhangi bir şifreli ağa şifresini girerek kolayca bağlanabileceksiniz. EWR-521N2; 64-bit / 128-bit, WPS, WEP, WPA , WPA2 , 2.4GHz tüm güncel şifreleme sistemleri ile tam uyumludur.

Teknik Özellikler
 
Özellik Değer
Açıklama Kablosuz Router
Bağlantı Tipi Kablosuz-N WPS + WISP
Marka Everest
Model EWR-521N2
Port Sayısı 300 Mbps
Uyumlukuk Repeater+Access Point+Bridge